Świadomy marketing - Świadomy Marketing

Świadomy marketing

Świadomy marketing zaczynasz od odpowiedzi na pytania:
Kim jestem? Co dobrego chcę dać światu?

Świadomy marketing

Świadomy marketing nie zaczyna się od strony www, fanpejdża na Facebooku, banerów, oferty i drogiej reklamy. Świadomy marketing zaczynasz od odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Jaka jest moja misja i jak chcę służyć innym ludziom, czyli w czym chcę ich wspierać, w czym mogę im pomóc (nie, co chcę im sprzedać).

Łatwiej zrobić stronę, co? Ale stron www w Internecie są tysiące.
Zatem, jak masz się wyróżnić wśród innych, którzy robią to samo co Ty i robią to równie dobrze?

Cały marketing zaczyna się od Ciebie

Ludzie kupują od Ciebie, nie od firmy. Firma to instytucja prawna. Jeśli chcesz, żeby inni Ci zaufali i za Tobą poszli,
musisz wysunąć nos z szafy i swoją komunikację marketingową oprzeć na

TWOICH WARTOŚCIACH

TWOJEJ
MISJI

TWOJEJ
HISTORII

TYM, CO CHCESZ ZDZIAŁAĆ W ŚWIECIE

051_Dominika_03_S_net

Przywództwo,
czyli prowadzenie swoich Ludzi

Kiedy prowadzisz swoją firmę, jesteś kimś znacznie więcej niż usługodawcą. Jesteś liderem. Przewodzisz klientom i swoim pracownikom. Jeśli autentycznie wyrażasz się w swojej pracy – gromadzisz wokół siebie Ludzi, którzy za Tobą idą, którzy nie opuszczą Cię dla niższych cen konkurencji.
Biznes tworzony z sercem ma moc. Jednak to dopiero połowa drogi.

Marketing,
czyli zwoływanie swojego stada

Kiedy już odpowiesz sobie na ważne pytania, przychodzi czas na narzędzia marketingowe: na scenę wkracza strategia, strona www, reklama, media społecznościowe etc. Dzięki nim docierasz do swoich ludzi, do swoich klientów. Zwołujesz swoje stado, aby bezpiecznie prowadzić je do celu.

Możesz mieć najlepszą ofertę na świecie, pracować wytrwale i z pasją, ale jeśli w odpowiedni sposób nie powiesz o tym innym ludziom – prawdopodobnie będzie Ci ciężko żyć z tego, co lubisz, żyć tak, jak chcesz. Dlatego tak cenne są narzędzia.

103_Dominika_07_S_net

Zapisz się do newslettera - odbierz Prezent - Paczkę Mocy

Jak pisać artykuły na blogu

Something went wrong. Please check your entries and try again.

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i moich usługach. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę.
Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

051_Dominika_03_S_net

120% uwagi na Ciebie i Twoją firmę

Podczas wspólnej pracy gwarantuję Ci 120 % uważności. Uważności na to, co robisz i co chcesz przekazać. Będę zadawać Ci dużo pytań, bo jestem Ciebie ciekawa. Interesujesz mnie, jako twórca swojego biznesu. Ciekawi mnie to, jak pracujesz ze swoimi ludźmi. Interesuje mnie Twój produkt i usługa. Jak działa. Co robi. Jakie problemy rozwiązuje. Co Twoi klienci o nim/niej mówią. Dlaczego? Bo żeby stworzyć silną i skuteczną komunikację marketingową, którą zauważą Twoi klienci, potrzebuję poznać Twój biznes od podszewki. Jeśli taki sposób pracy Ci pasuje – świetnie.

Zero fast food’u.

Jeśli chcesz, żebym na wczoraj przygotowała Ci 40 tekstów, nie dogadamy się. Nie mnie szukasz. Szkoda Twojego i mojego czasu. Sama nie lubię fast food’u i nie chcę Ci go serwować, także w marketingu.

Mam dla Ciebie odżywcze marketingowe danie, które jest przyrządzane z sercem, zaangażowaniem i przy wykorzystaniu najlepszych składników - narzędzi marketingowych, które wesprą Cię w realizacji celów biznesowych i sięganiu po marzenia.

103_Dominika_07_S_net
Logo-Rad
DT-dogm
Logo-pix
Logo-art
Logo-cont
Logo-tur
Logo-hew
Logo-unit
Logo-osol
Logo-derm

Adres

Wrocław, Polska

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com