O mnie - Świadoma komunikacja marki

Zanim zaczniemy razem pracować, zobacz, kim jestem i czy jest ci ze mną po drodze

190_Dominika_12_S_net

Cześć,

Nazywam się Dominika Tarnacka. Mam 39 lat i odkąd pamiętam, kochałam wolność i przestrzeń. Wolność czuję, gdy wyrażam siebie i idę swoją drogą. Wolność czuję w chwili, gdy są przy mnie ludzie, z którymi dzielę wspólne wartości i marzenia.

Dlaczego ci o tym mówię?

Mówię ci o tym, bo tworzenie  swojej marki jest dla mnie kolejnym krokiem w wolność, do której zapraszam też inne kobiety. W 2014 roku po blisko 7-mio letniej pracy na etacie na Uniwersytecie Wrocławskim, na brązowym biurku dziekana, położyłam wypowiedzenie i poszłam swoją drogą, która trwa do dzisiaj. Potrzebowałam większej niezależności, rozwoju i wiedziałam, że mogę i chcę sięgać po więcej.

Jak służę kobietom, które mi zaufały

Moją misją jest to, żeby kobiety, z którymi pracuję, stawały w swojej mocy, odkrywały swoje powołanie i bogactwo, które już w nich jest, a następnie zmieniały świat i życie innych ludzi poprzez odważne działanie.

Podczas pracy nad strategią marki i komunikacją przeprowadzam moje klientki przez fascynujący, czasami trudny proces poznawania siebie, odrzucania tego, co im nie służy, wybierania nowych ścieżek, które radują ich serca. Łączę tworzenie marki z rozwojem osobistym, bo to połączenie przynosi większe owoce. Możesz być na 1000 – cu szkoleniach, mieć kupę wiedzy, mieć świetne pomysły, ale bez odwagi nie wyłazisz z szafy i utykasz na swojej drodze.

Podczas mojej dotychczasowej pracy wspierałam klientów polskich, jak i zagranicznych. Napisałam kilkaset tekstów marketingowych, tworzyłam i wdrażałam strategię marki, prowadziłam spotkania indywidualne i warsztaty.

Kim jestem

Jestem kobietą, partnerką, córką, siostrą, strateżką marki i facylitatorką programów rozwojowych z końmi. Ta kolejność jest dla mnie bardzo ważna, bo o mocy marki nie decydują wyłącznie twoje kompetencje i wiedza, super produkty i usługi. One są  bardzo ważne, ale wtórne.

Fundamentem mocnej marki jesteś ty sama – to jakim jesteś człowiekiem, jaką masz historię, co czujesz, na co nie masz zgody, czego pragniesz, jakie masz talenty. Pytanie: kim jesteś, otwiera warsztat Piratek po moc marki, podczas którego każda z uczestniczek wsiada ze mną na piracki statek Unicorn6 i rozpoczyna podróż bohaterki, podczas której spotyka się ze sobą, odkrywa bogactwo swojej historii, tworzy strategię, poznaje narzędzia marketingowe, które wspierają ją w samodzielnej drodze.

swiadomosc marki

Moc Twojej marki płynie z Twojej historii, doświadczeń,

138_Dominika_10_S_net

Jak to wszystko się zaczęło

Po odejściu z etatu połączyłam siły z moim partnerem, który rozwijał wtedy agencję reklamową.

Swoją nową, zawodową drogę zaczęłam od tego, co robiłam bardzo dobrze, czyli od pisania. Pierwsze teksty marketingowe zaczęłam pisać, gdy byłam jeszcze na Uniwersytecie. Pewnie trochę pomogła mi w tym polonistyka, którą skończyłam, ale wiem, że zdecydowanie większe znaczenie miał mój dom: mój ojciec, który jest polonistą, który od małego zabierał mnie do teatru i zarażał miłością do słowa oraz… poprawiał mnie, kiedy jako dziecko, robiłam błędy językowe.

Nawet dzisiaj zdarzy mu się mnie czasem poprawić: kiedyś doprowadzało mnie do szewskiej pasji 🙂 a teraz patrzę już na to z przymrużeniem oka. Poprawność językowa jest dla mnie ważna, ale zdecydowanie nie zajmuje pierwszego miejsca w komunikacji między ludźmi. Druga noga, na której oparłam swoją nową zawodową i życiową drogę to mój talent, czyli empatia i umiejętność słuchania.

Trudne początki i zwycięztwa

Początek mojej samodzielnej drogi był bardzo trudny. Nie miałam żadnego doświadczenia w prowadzeniu biznesu, ale miałam marzenia i zaryzykowałam.

Po opuszczeniu etatu, naprzeciw wyszły moje smoki: strach, perfekcjonizm czy lęk przed błędami. Sporo czasu minęło zanim je oswoiłam.

Przeżyłam nie jedną burzę i trudną sytuację, dlatego teraz mogę przeprowadzać was przez drogę tworzenia marki, którą na warsztatach nazywam drogą bohaterki, bo ona nie jest prosta, ale daje niezależność, przynosi poczucie sprawczości i radość.

Z czasem moja wytrwałość zaowocowała nowymi kontraktami, nowymi zadaniami i większymi pieniędzmi. Założyłam swoją firmę. Cały czas byłam i jestem w procesie rozwoju: praca z klientami, nowe zadania, poszerzanie kompetencji, szkolenia, książki, rozwój osobisty. Kilka lat temu dowiedziałam się o  metodzie archetypów w tworzeniu marki i zakochałam się w tej metodologii bez reszty, bo to holistyczne podejście, które w centrum stawia człowieka. Następnie na bazie moich  doświadczeń i wiedzy, zaczęłam tworzyć dla klientów strategię marki. Obecnie na warsztatach uczę tego innych. Pokazuję kobietom, jak odkrywać potencjał tego, co robią, jak to komunikować oraz docierać do klientów, po to, by czuły się wolne, dzieliły się swoimi darami ze światem, żyły  swoim - nie cudzym życiem.

Zapraszam cię do wspólnej drogi

Napisz do mnie lub zadzwoń - wybierz, co wolisz

Dominika Tarnacka

089_DT_z-konmi_S_net-1

Adres

Unicorn6 LTD

Company number 12332173
Unit 4e Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, England, S63 5DB

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com