Referencje - Świadomy Marketing

Jak wspieram Ludzi na ich zawodowej drodze

 

Strategia marki dla Art Of Pottery

 
Magda i Marcin mieszkają i tworzą swój biznes w Kanadzie. W ramach naszej współpracy odkryliśmy wartości, ideę i historię, która stoi za marką Art of Pottery. Magda i Marcin nie prowadzą tylko sklepu internetowego z polską ceramiką. Ich marka wzbogaca życie klientów, inspiruje ich do poznawania siebie, tworzenia życia w zgodzie ze sobą i z naturą. To nie jest kolejna strona www. To jest miejsce z przedmiotami mocy. Po analizie archetypów, idei i historii, która stoi za marką AOP, stworzeniu persony oraz wizycie w zakładzie ceramiki w Bolesławcu, stworzyłam komunikację, która jest na nowym sklepie internetowym Magdy i Marcina. Sprzedaż, bez promocji, wzrosła o kilkaset procent. 
 
Dominika: Magda, dlaczego zdecydowałaś się na wspólną drogę w świat świadomej komunikacji? Co Cię najmocniej przekonało do wspólnej drogi?

Magda: Myślę, że to była intuicja. Poczułam, że to o czym mówisz na swojej stronie i w filmach na Youtube jest mi bardzo bliskie, bardzo autentyczne. Tak właśnie chciałam aby odbierali nas nasi klienci, którzy przy zakupach na naszej stronie artofpottery.ca nie mają okazji poznać nas osobiście. Chciałam, aby mogli dowiedzieć się, kim jesteśmy.
 
Dominika: Czym była dla Ciebie ta podróż, co odkryłaś?
Magda: W świadomej komunikacji na początku odkrywasz siebie – kim jesteś, co jest dla Ciebie ważne, jakimi wartościami kierujesz się w życiu. W późniejszym etapie wyłania się archetyp firmy i persona, co było niesamowicie ciekawym doświadczeniem, które wzmocniło nasze przekonanie, że obraliśmy właściwą drogę.
 
Dominika: Co było największą wartością tej pracy?
Magda: Największą wartością naszej pracy było uświadomienie sobie, a może bardziej przypomnienie sobie, żeby podążać za swoi sercem i swoimi marzeniami. Być wiernym sobie, wsłuchiwać się swój wewnętrzny głos i intuicję. Być sobą w 100% i nieustannie siebie odkrywać.
 
Dominika: Czy poleciłabyś swoim bliskim taką przygodę?
Magda: Moim zdaniem, świadoma komunikacja jest szalenie istotna dla firmy. Dostrzegam to dopiero teraz, gdy przeszłam przez „proces" odkrywania, co jest istotą naszej firmy. Nasi klienci mogą nas teraz bliżej poznać, a my dzięki temu możemy inspirować ich do odkrywania samych siebie. I tak właśnie się dzieje. Mamy już tego dowody!
Ponadto zaraz po opublikowaniu naszej nowej strony internetowej dostaliśmy dużo wiadomości od naszych klientów, którzy byli zachwyceni tym, że opowiedzieliśmy naszą historię. Zaczęli pisać do nas maile tak, jakbyśmy byli ich znajomymi. To niesamowite, jak autentyczna historia i wartości zbliżają ludzi do siebie i budują relacje zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Gorąco polecam!
 
Magdalena Żmudzińska
Współtwórca i współzałożyciel Artofpottery.ca

 

Magda
Edyta

Edyta Grygorcewicz warsztaty świadoma komunikacja marki Facebook

Podróż w świat komunikacji, w którą zabrała mnie Dominika Tarnacka była niesamowita i przejmująca, dająca do myślenia i mega rozwijająca.
Warsztaty, który przygotowała i przeprowadziła Dominia to ogromna wartość merytoryczna, ideologiczna i materialna.
Spotkania online przebiegały w fantastycznej atmosferze, oparte były na dialogu i wymianie spostrzeżeń, a przygotowane materiały pomagały opanować nowe tematy i rzetelnie podejść do zadań, które czekały po każdym warsztacie.
Czuję ogromną wdzięczność za to, że nasze drogi się skrzyżowały i że mogłam czerpać z Twojej wiedzy, doświadczenia, niesamowitej charyzmy i dobrej energii.
Sama również wierzę, że mam odwagę, aby kontynuować i rozwijać proces, który zaczęłam razem z Tobą.
Jeszcze raz - ogromne DZIĘKUJĘ!

Edyta jest team liderką w biurze podróży As-tur

Obejrzyj rozmowę z Edytą, która naszą wyprawę określa jednym słowem Revolucja Edyta Grygorcewicz wrażenia z warsztatów - komunikacja marki na Facebooku

Beata Piskadło - warsztat strategia marki - praca w oparciu o archetyp marki

Beata Piskadło to niesamowita Kobieta, która tworzy przestrzeń rozwoju dla innych Kobiet, które pragną stawać w swojej mocy.

Zobacz, co mówi Beata o naszej współpracy:

Zdecydowałam się na wędrówkę w świat archetypów, bo poczułam, że utknęłam w jakimś miejscu, jeśli chodzi o budowanie mojej marki osobistej (pracy z kobietami) i nie wiedziałam zupełnie, w którą stronę i czym się kierować.

Spodziewałam się sporo baśniowych- archetypowych opowieści i intuicyjnego odnajdywania się w nich, a otrzymałam dużą dawkę wiedzy i klarowności czym są właściwie archetypy, i przede wszystkim możliwość zajrzenia głęboko w siebie i zadania sobie DUŻYCH i ważnych pytań dotyczących moich wartości, misji, celów dotyczącej pracy zawodowej.

Najcenniejszym skarbem tej wędrówki było odkrycie, że wcale nie muszę się zmieniać w jakąś inną osobę (wyobrażoną businesswomen), żeby prowadzić własny biznes i tworzyć markę osobistą. To kim jestem, jaka jest moja historia, wartości, potencjał jest wystarczające- prawdziwe i autentyczne.

Zaskoczyło mnie, że mogę odkryć kilka archetypów, które są mi bliskie i że mogę z różnych archetypów tworzyć też różne usługi, choć jeden główny będzie zawsze podstawą moich działań.

Zaskoczyło mnie też jak ważne jest określenie swojego klienta i otwarte przyznanie przed sobą z kim naprawdę chcę pracować. Polecam z serca pracę z Dominiką i odkrywanie swoich archetypów- piękna przygoda i podróż do siebie, wychodzenie do świata i kolejny krok w tworzeniu spójnej komunikacji!

Naszą rozmowę z Beatą Piskadło znajdziesz tutaj

Beata 2
Odkryj powołanie swojej marki (2)

Katarzyna Celmer warsztaty świadoma komunikacja marki Facebook

Zdecydowałam się na warsztat komunikacji bo chciałam nauczyć się coś nowego, poznać tajniki komunikacji na fb, które wierzyłam, że przydadzą się w mojej branży.

Po spotkaniach cały czas pogłębiałam wiedzę ,a najważniejsze nie mogłam doczekać się kolejnego warsztatu😉

Otrzymałam ogromne pod względem wiedzy-"paczki mocy", które inspirowały mnie niesamowicie i napajały mocą, najbardziej mi się podobało to, że każdy warsztat był nowym wyzwaniem dla mnie, które nie były łatwe, ale z wielką przyjemnością chciałam za każdym razem do niego podchodzić i mierzyć się ze swoimi słabościami. Największą wartością dla mnie był twój przekaz, który był spójny i prawdziwy.

Poleciłabym z czystym sumieniem twoje warsztaty dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o komunikacji na fb, ale i tym, którzy po prostu chcą poznać samego siebie jak i ludzi otaczających ich.

Jak to się mówi...:"ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU"!!!:)

Dziękuję za wszystko!☺️

Katarzyna Kwiatkowska - strategia marki - archetypy - odkrycie dalszej drogi

Poznałam Dominikę, gdy zdecydowała rozwijać swój język angielski, więc podczas regularnych spotkań online poznałam ją bardzo dobrze od strony rzetelności, przywiązania do swojej misji, ciekawości dla rozwoju osobistego, świadomego kierowania swoimi wyborami i absolutnego uwielbienia dla inspirujących dyskusji.
 
3 lata później ja postanowiłam rozwijać swój biznes, postawić żagle i nadać mu kierunek bo dryfował sobie radośnie bez silnika, poddając się podmuchom wiatru i siłom fal. I spontanicznie, intuicyjnie poprosiłam Dominikę o spojrzenie profesjonalnym okiem na moją pozycję na morzu. Dominika podarowała mi swój czas z lekkością, zaufaniem i zaangażowaniem. Tak po prostu. I już wiedziałam, że to dopiero początek mojej podróży z Dominiką ku Odkrywaniu Mocy i Archetypów, które pomogły mi zrozumieć nie tylko dokąd zmierzam, ale także (a może przede wszystkim) skąd przybywam i jaką wspaniałą, inspirująca historię ze sobą niosę oraz dlaczego właściwie dryfuję, choć mam taki potencjał.
 
4 spotkania online i zaangażowanie Dominiki offline dały mi moc do naprawy silnika, postawienia żagli i nawigowania w konkretnym kierunku. Teraz z ciekawością odkrywcy poznaję morze możliwości, ale już nie jako dryfujący hippie, ale jako świadomy kapitan małej, sportowej łodzi. Różnica ogromna, wiatr we włosach daje poczucie zmiany, świadomość potencjału pozwala tworzyć wizję stabilnego jachtu.
 
Dominika ma moc i pozwoli Ci odkryć ją w sobie, abyś świadomie kreowała swoją markę. Polecam z całego serca.
 
Katarzyna Kwiatkowska

Expedition Aim Possible

128105694_10159107524458767_3769060518831253965_n
Anna2

Anna Zioberska - warsztat strategia marki i świadoma komunikacja Facebook

Dominikę poznałam na Warsztatach z Końmi. Ma niesamowity ogrom wiedzy, z którą z pasją przekazuje. Teraz jestem na Warsztatach budowaniu Marki. Dominika towarzyszy mi w tworzeniu poprawnej komunikacji na fb i na stronie. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem. Przede wszystkim jest osobą bardzo empatyczną, ciepłą i zaraża tymi cechami innych. Już sam głos Dominiki sprawia, że mam więcej siły, energii na tworzenie i realizację swoich pomysłów. Dziękuję, że jesteś ze mną w tej podróży 

Kinga referencje-1

Dogmat Systemy S.A.

Dogmat Systemy S.A to rodzinna firma, która wspiera przedsiębiorców w zarządzaniu wierzytelnościami. Współpraca z firmą Dogmat Systemy przebiegała na wielu płaszczyznach. Zaczęliśmy od nowej strony www i komunikacji, która pojawiła się na dogmatsystemy.pl

Zmiany, które wprowadziłam w komunikacji, polegały na podkreśleniu wartości, którymi kieruje się rodzinna firma oraz pokazaniu ludzi, którzy od 20 lat tworzą to miejsce. Kolejnym krokiem było uwypuklenie korzyści, które przynosi skorzystanie z usług Dogmat Systemy. Były to korzyści funkcjonalne i emocjonalne. Teksty odwoływały się do problemów i wyzwań przedsiębiorców oraz pokazywały skuteczną drogę wychodzenia z kryzysu lub jego zapobiegania. Dzięki szczegółowej analizie historii, wartości twórców firmy, kultury organizacyjnej wyłoniłam główne archetypy i określiłam tożsamość marki. Na podstawie archetypów tworzyłam komunikację. 

Kolejne zadania:

  • edukacja i wprowadzenie bloga (odpowiadałam też za redakcję i korektę nadesłanych tekstów oraz wprowadzenie ich do systemu CMS Word Press z optymalizacją SEO),
  • komunikacja w mediach społecznościowych: strategia, tekst, grafika
  • kampania Facebook LEAD ADS, której celem było pozyskiwanie leadów oraz kampania Pixel FB - cel remarketing

Co przyniosły zmiany

Dzięki zmianom komunikacja marki stała się wyrazista i spójna w różnych kanałach, wspiera w budowaniu relacji z klientami. Dogmat Systemy stworzyła świadomą strategię marki. Pojawiły się też nowe punkty styku marki z klientem. Marka DS nie tylko mówi o swoich usługach, ale też edukuje przedsiębiorców i dzięki temu zmienia rzeczywistość, pokazuje nową drogę. Kampanie reklamowe na Facebooku wspierały dział sprzedaży.

Nowa marka Faktoring+ i TBN

Podczas naszej współpracy marka Dogmat Systemy zdecydowała się wprowadzić nową markę - Faktoring+ i TBN. W przypadku pierwszej marki zaprojektowałam komunikację na Landing Page https://faktoring-plus.pl

Celem było pokazanie korzyści usługi, a także gromadzenie leadów. Cała współpraca opierała się na rzetelnym wywiadzie, długich rozmowach, współdziałaniu z Zarządem i działem kreacji. 

Agnieszka Paciorkowska warsztaty świadoma komunikacja marki Facebook

[...] otrzymałam niesamowitą ilość fantastycznej wiedzy, którą teraz na każdym kroku analizuje i staram się wcielać w życie. Nauczyłam się inaczej patrzeć na pewne sprawy zarówno zawodowe jak i osobiste. Teraz swojego Turystę, Pielgrzyma odbieram zupełnie inaczej, staram się wczuć w jego potrzeby, pragnienia, marzenia. Nasze spotkania otworzyły mi oczy na wiele istotnych spraw, na które powinnam zwracać uwagę w komunikacji – zarówno w internecie jak i w komunikacji osobowej. I dostałam niesamowitą dawkę energii i zapału do działania od Ciebie Dominiko. A za to bardzo dziękuję

[...] Warsztaty wprowadzały mnie w tajemnice komunikacji stopniowo. A to sprawiło że z ciekawością czekałam na kolejne spotkanie i wyzwanie. A co najbardziej archetypy – choć tu zakręciłam się jak sandałki Mojżesza. Wszystko mi się pomieszało, bo wszystko mi pasowało. Dziś wiem że trochę osobowo do tego podeszłam i to dlatego. Dzięki tobie usystematyzowałam swoje myślenie. A i Persona – tak persona. To było super. Dziś wczuwam się w każdego klienta i jest to fajne.

[...]  To był najlepszy czas szkolenia, w którym kiedykolwiek uczestniczyłam. A sporo ich było. Super relacja, świetny przekaz, materiały do których sięgam do dziś. Wszystko na super, ekstra 😊 Polecam każdemu.

Aga

Jak wsparłam markę Hewea Sp. z o.o.

Hewea to rodzinna firma i sieć sklepów spożywczych na wrocławskim Biskupinie. Współpraca z Hewea Sp. z o.o polegała na określeniu strategii komunikacji i zaprojektowaniu tekstów na nową stronę www. Pierwszym krokiem było poznanie kultury, wartości i misji marki. Pracę nad stworzeniem tekstów poprzedzały wielogodzinne rozmowy z członkami Zarządu oraz z załogą Zespołu. Dopiero po poznaniu ludzi, można pokazać ducha i siłę marki, a Hewea jest mocną marką z wartościami, które wyróżniają ją na tle innych firm. Hewea ceni to, co polskie - wspiera polskich dostawców, przedsiębiorców. Pracownicy identyfikują się z miejscem, które tworzą, ufają założycielowi firmy, dla którego szacunek do Zespołu wyznacza kierunek działania. Ludzie, którzy pracują w Hewea tworzą to wyjątkowe miejsce od wielu lat - po prostu dobrze się tu czują. 

Efekt zmian

Hewea ma swoje miejsce w sieci, które komunikuje wartości marki, jej kulturę organizacyjną i tożsamość. Ponadto zmianie uległa też witryna zewnętrzna sklepu, która za pomocą grafiki i tekstów-mini historyjek zaprasza do sklepu. Na blogu, który zaproponowałam, klienci odkrywają kulinarne przepisy. Przepisy wspierają klientów w tworzeniu pysznej kuchni i posiłków, które łączą ludzi. Komunikacja  wzmacnia relację i jest jednym z miejsc styku marki z klientami. 

Adres strony: http://sklephewea.pl

 

D.Tarnacka-_1_
swiadomosc marki

Buduj mocną markę - zapytaj o warsztat

Invalid Email

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i moich usługach. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Adres

Unicorn6 LTD

Company number 12332173
Unit 4e Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, England, S63 5DB

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com