Referencje - Świadoma komunikacja marki

Jak wspieram Ludzi na ich zawodowej drodze

 

Kinga

Kinga Adamska po wyprawie Piratek po Moc Marki

Kinga jest kobietą, mamą, partnerką. Tworzy markę: Excelowa Przewodniczka (jeżeli Excel spędza ci sen z powiek, to Kinga krok po kroku odkryje przed tobą tajemnice Excela), ale to nie wszystko. Kinga współtworzy markę Nie_Idealny Rozwój, dzięki jej darowi łączenia ludzi o różnych talentach, Kobiety rozkwitają.

Zobacz, co powiedziała Kinga po warsztacie po Moc Marki, gdzie była jedną z Piratek na statku Unicorn6.

"Dziś tak mało słyszy się o przyjaźni. Rzadko ktoś mówi "Moja przyjaciółko". Próbujemy zachować dystans, powagę, pozory... Tak na wszelki wypadek... W dowolnej chwili możemy się wycofać, zająć czymś innym...

Byłam zmęczona, musiałam poszukać prawdy, poczuć bliską przestrzeń z innymi, porzucić jakieś silne przekonania. Wiedziałam, że może to być trudne, niewygodne i niekomfortowe. Wiedziałam, że może potrwać długo.

Potrzebowałam iść gdzieś, gdzie poczuję prawdziwą siebie i gdzie ogarnie mnie poczucie wolności. Dlatego zdecydowałam się na rozwojowe warsztaty z Dominiką!

Wyruszyłam na niebezpieczną, ale nieopisanie satysfakcjonującą podróż. Zetknęłam się na niej z darem przyjaźni jaki ma Dominika.

Poczułam, jak sięga w głębię mojego serca i przeobraża lęki w siłę. Pozwoliła mi odkryć, że moje braki oraz to, że poświęcam im dziesiątki godzin rozmyślań, mogę przekuć w swoją wartość.

Skorzystałam ze strategii i schematów, jakie podsuwa Dominika i mam już je wkomponowane w swoje plany.

Wiara w moje chęci - tak mogę powiedzieć o prawdziwym skarbie, który odkryłam na warsztatach. Wiem, że tak podbudowana mogę z nadzieją ruszać we wszystkie podróże mojego życia.

Najcudowniejsze jest to, że teraz z prawdziwym spokojem mogę poruszać się po samotnych ścieżkach biznesu i rozwoju oraz z zamiłowaniem podróżować z innymi ludźmi.

Czuję teraz siłę i chęć, aby każdego nazywać Przyjacielem i podawać mu przyjacielską dłoń".

Strategia marki dla Art Of Pottery

 
Magda i Marcin mieszkają i tworzą swój biznes w Kanadzie. W ramach naszej współpracy odkryliśmy wartości, ideę i historię, która stoi za marką Art of Pottery a  także stworzyliśmy sklep internetowy, który jest jednak czymś więcej niż tylko nową stroną www sieci. Marka AOP wzbogaca życie klientów, inspiruje ich do poznawania siebie, tworzenia życia w zgodzie ze sobą.  Po odkryciu archetypów, idei i historii, która stoi za marką, określeniu persony oraz wizycie w zakładzie ceramiki w Bolesławcu, powstała komunikacja, która pokazuje misję Magdy i Marcina oraz to, w jaki sposób rękodzieło z Polski otwiera ludzi na odkrywanie ich prawdziwej natury. Po otworzeniu sklepu w sieci, konwersja, bez promocji, wzrosła o kilkaset procent. 
 
Dominika: Magda, dlaczego zdecydowałaś się na wspólną drogę w świat świadomej komunikacji? Co Cię najmocniej przekonało do wspólnej drogi?

Magda: Myślę, że to była intuicja. Poczułam, że to o czym mówisz na swojej stronie i w filmach na Youtube jest mi bardzo bliskie, bardzo autentyczne. Tak właśnie chciałam aby odbierali nas nasi klienci, którzy przy zakupach na naszej stronie artofpottery.ca nie mają okazji poznać nas osobiście. Chciałam, aby mogli dowiedzieć się, kim jesteśmy.
 
Dominika: Czym była dla Ciebie ta podróż, co odkryłaś?
Magda: W świadomej komunikacji na początku odkrywasz siebie – kim jesteś, co jest dla Ciebie ważne, jakimi wartościami kierujesz się w życiu. W późniejszym etapie wyłania się archetyp firmy i persona, co było niesamowicie ciekawym doświadczeniem, które wzmocniło nasze przekonanie, że obraliśmy właściwą drogę.
 
Dominika: Co było największą wartością tej pracy?
Magda: Największą wartością naszej pracy było uświadomienie sobie, a może bardziej przypomnienie sobie, żeby podążać za swoi sercem i swoimi marzeniami. Być wiernym sobie, wsłuchiwać się swój wewnętrzny głos i intuicję. Być sobą w 100% i nieustannie siebie odkrywać.
 
Dominika: Czy poleciłabyś swoim bliskim taką przygodę?
Magda: Moim zdaniem, świadoma komunikacja jest szalenie istotna dla firmy. Dostrzegam to dopiero teraz, gdy przeszłam przez „proces" odkrywania, co jest istotą naszej firmy. Nasi klienci mogą nas teraz bliżej poznać, a my dzięki temu możemy inspirować ich do odkrywania samych siebie. I tak właśnie się dzieje. Mamy już tego dowody!
Ponadto zaraz po opublikowaniu naszej nowej strony internetowej dostaliśmy dużo wiadomości od naszych klientów, którzy byli zachwyceni tym, że opowiedzieliśmy naszą historię. Zaczęli pisać do nas maile tak, jakbyśmy byli ich znajomymi. To niesamowite, jak autentyczna historia i wartości zbliżają ludzi do siebie i budują relacje zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Gorąco polecam!
 
Magdalena Żmudzińska
Współtwórca i współzałożyciel Artofpottery.ca

 

Magda
83499231_10215922782522303_508006077481091072_n

Agata Hołdyk o warsztacie Piratek po Moc Marki

Agata Hołdyk  - pianistka, która idzie swoją drogą i przekracza utarte schematy w muzyce klasycznej. Wierzy, że muzyka klasyczna może rozbrzmiewać i leczyć serca ludzi - nie tylko na salach koncertowych, w dostojnych filharmoniach, ale także w aucie, podczas odwożenia dzieciaków do szkoły, przygotowywania dobrego jedzenia, w trakcie zajęć jogi  czy randki z mężem. Kocha swoją rodzinę. Zawsze w ruchu - inspiruje inne kobiety do działania w zgodzie ze sobą i odnajdywania harmonii w zapracowanym - kobiecym świecie oraz łączenia marzeń z codziennością.

Zobacz, jaki film nagrała Agata po warsztacie Piratek po Moc Marki

Kasia Skotnicka-Nowak o wyprawie Piratek po Moc Marki

Kasia jest fotografką, która ma dar do bycia z ludźmi podczas sesji: przy niej można być sobą i odkrywać swoje piękno. Jej konikiem są sesje rodzinne oraz portrety kobiece. Oto wrażenia Kasi po wyprawie po Moc Marki:

Zdecydowałam się na warsztaty u Dominiki, ponieważ wiedziałam, że moja komunikacja nie jest spójna tak, jakbym tego chciała. Kiedy trafiłam na Dominikę i jej posłuchałam - wiedziałam, że to ta energia. I nie pomyliłam się. Chciałam popracować nad tym, aby tworzyć jedną spójną mocną markę - moją markę.

Te warsztaty to była prawdziwa podróż w głąb siebie. Docenienie swoich mocnych stron, talentów. Myślę, że jedna z ważniejszych wartości, jakie wyniosłam, to umocnienie w przekonaniu, aby wierzyć w to co się robi. I ufać sobie. Bardzo się cieszę, że to wszystko mogę połączyć tworząc markę osobistą. Dzięki warsztatom zrozumiałam w jaki jeszcze sposób mogę pomóc moim klientom. Jak ich wspierać, jednocześnie będąc w 100% sobą.

Myślę, że bardzo ważne było dla mnie ujrzenie, że właśnie moja historia tworzy moją markę. I dzięki niej jest silna i niepowtarzalna.

Zdecydowanie poleciłabym warsztaty osobom, które chcą zobaczyć swoją historię. Taka świadoma komunikacja jest bardzo ważna. Widzę, jak u mnie buduje to silniejsze relacje z klientami, którzy mi ufają. Takie warsztaty to także niesamowita przygoda i jeszcze lepsze poznanie siebie.

Dziękuję Dominiko.

Z pozdrowieniami,
Kasia

 

kasia 2

Wrażenia Beaty Szulc po wyprawie Piratek po Moc Marki

Beata Szulc to kobieta, która nauczy cię zarządzania swoim budżetem w taki sposób, abyś nie tylko zobaczyła dodatkowe cyfry na koncie, ale poczuła wolność finansową, bezpieczeństwo i wreszcie otworzyła drzwi do swoich marzeń. Przy Beacie nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia finansowe, stają się proste. Beata oprócz wiedzy i doświadczenia ma ogromny dar słuchania swoich klientów. Zaraża swoim spokojem. Zobacz, co powiedziała po warsztacie.

Brałam udział w warsztatach Dominiki, ponieważ chcę świadomie stworzyć swoją markę osobistą Beata Szulc Akademia Rozwoju Finansowego. Wyprawa dała mi więcej niż oczekiwałam.

Największym zaskoczeniem było dla mnie to, że rozpoczęłyśmy warsztaty od zastanowienia się nad swoją historią i wydobycia wewnętrznego kapitału.

Największą wartością był dla mnie dobrze przygotowany plan warsztatów, który pozwolił mi zdecydować, w jaki sposób chcę komunikować się ze swoimi odbiorcami.

Ogromnie doceniam zaangażowanie Dominiki podczas warsztatów oraz jej nieszablonowe zadania, które pobudzały mnie do głębokiej refleksji.

Aktualnie wiem, na czym mam się skupić i jakie działania podjąć.  Zdecydowałam się również na kontynuację współpracy z Dominiką i zakupiłam u niej kolejne szkolenie.

Bardzo polecam współpracę z Dominiką.

Beata Szulc

coach i trenerka

 

 

Beata
karolina

Karolina Pasławskai jej wrażenia po wyprawie Piratek po Moc Marki

Karolina uczy swoich klientów, jak zostać bohaterką czasu, odzyskać czas na to, co ważne i żyć w zgodzie ze sobą. Zobacz, co powiedziała po warsztacie po Moc Marki

Dlaczego zdecydowałaś się na wyprawę?
Chciałam stworzyć markę, która nie broni się reklamami tylko przesłaniem i wartością. W swoich próbach tworzenia spójnej marki osobistej widziałam, że idę - tylko nie w kierunku spójnym ze mną a rynkiem. Potrzebowałam czegoś innego, spójnego z tym co siedzi we mnie dlatego zdecydowałam się na wyprawę z Mocą Marki i Dominiką 😊

Jaki Skarb odkryłaś podczas wyprawy? Co było dla ciebie największą wartością tej podróży?
Odkryłam, że moją markę cechuje w dużej mierze archetyp Bohatera i Odkrywcy. Największą wartością była podróż sama w sobie i poznanie cudownej grupy kobiet, które też odkrywały swoje skarby w tym samym czasie. Wartość poznania własnego dlaczego, co i jak oraz nurkowanie w głębinach przeszłości było dla mnie również jedną z ważniejszych lekcji, które wyniosłam z tej podróży.

Jak teraz patrzysz na swoją markę?
Wytwórnia Czasu jest teraz dla mnie przestrzenią, gdzie kobiety mogą zostać bohaterkami swojego Czasu. Tak chcę siebie i je nazywać, bo to ile codziennie zadań się podejmujmy, jakie walki staczamy każdej minuty: ze sobą, z własnymi słabościami i przekonaniami, z tym aby nie ulec perfekcjonizmowi - to sprawia, że jesteśmy Bohaterkami samymi w sobie, brakuje nam jedynie tych kilku chwil dla siebie, spokoju i ciszy z samą sobą. Wytwórnia Czasu ma być właśnie miejscem, gdzie możesz się spotkać z samą sobą i swoim czasem❤️

Czy poleciłabyś taką wyprawę bliskim osobom, które tworzą swoją markę?
Zdecydowanie tak! Każdy, kto chce stworzyć spójną i mocną markę osobistą powinien przejść takie warsztaty: wyprawa jest wyczerpująca pod względem emocjonalnym i czasowym ale jest tego warta, aby wyruszyć i tak na prawdę jeszcze bardziej poznać siebie i świadomie tworzyć markę osobistą😍

Karolina

Edyta

Edyta Grygorcewicz warsztaty świadoma komunikacja marki Facebook

Podróż w świat komunikacji, w którą zabrała mnie Dominika Tarnacka była niesamowita i przejmująca, dająca do myślenia i mega rozwijająca.
Warsztaty, który przygotowała i przeprowadziła Dominia to ogromna wartość merytoryczna, ideologiczna i materialna.
Spotkania online przebiegały w fantastycznej atmosferze, oparte były na dialogu i wymianie spostrzeżeń, a przygotowane materiały pomagały opanować nowe tematy i rzetelnie podejść do zadań, które czekały po każdym warsztacie.
Czuję ogromną wdzięczność za to, że nasze drogi się skrzyżowały i że mogłam czerpać z Twojej wiedzy, doświadczenia, niesamowitej charyzmy i dobrej energii.
Sama również wierzę, że mam odwagę, aby kontynuować i rozwijać proces, który zaczęłam razem z Tobą.
Jeszcze raz - ogromne DZIĘKUJĘ!

Edyta jest team liderką w biurze podróży As-tur

Obejrzyj rozmowę z Edytą, która naszą wyprawę określa jednym słowem Revolucja Edyta Grygorcewicz wrażenia z warsztatów - komunikacja marki na Facebooku

Beata Piskadło - warsztat strategia marki - praca w oparciu o archetyp marki

Beata Piskadło to niesamowita Kobieta, która tworzy przestrzeń rozwoju dla innych Kobiet, które pragną stawać w swojej mocy.

Zobacz, co mówi Beata o naszej współpracy:

Zdecydowałam się na wędrówkę w świat archetypów, bo poczułam, że utknęłam w jakimś miejscu, jeśli chodzi o budowanie mojej marki osobistej (pracy z kobietami) i nie wiedziałam zupełnie, w którą stronę i czym się kierować.

Spodziewałam się sporo baśniowych- archetypowych opowieści i intuicyjnego odnajdywania się w nich, a otrzymałam dużą dawkę wiedzy i klarowności czym są właściwie archetypy, i przede wszystkim możliwość zajrzenia głęboko w siebie i zadania sobie DUŻYCH i ważnych pytań dotyczących moich wartości, misji, celów dotyczącej pracy zawodowej.

Najcenniejszym skarbem tej wędrówki było odkrycie, że wcale nie muszę się zmieniać w jakąś inną osobę (wyobrażoną businesswomen), żeby prowadzić własny biznes i tworzyć markę osobistą. To kim jestem, jaka jest moja historia, wartości, potencjał jest wystarczające- prawdziwe i autentyczne.

Zaskoczyło mnie, że mogę odkryć kilka archetypów, które są mi bliskie i że mogę z różnych archetypów tworzyć też różne usługi, choć jeden główny będzie zawsze podstawą moich działań.

Zaskoczyło mnie też jak ważne jest określenie swojego klienta i otwarte przyznanie przed sobą z kim naprawdę chcę pracować. Polecam z serca pracę z Dominiką i odkrywanie swoich archetypów- piękna przygoda i podróż do siebie, wychodzenie do świata i kolejny krok w tworzeniu spójnej komunikacji!

Naszą rozmowę z Beatą Piskadło znajdziesz tutaj

Beata 2
Odkryj powołanie swojej marki (2)

Katarzyna Celmer warsztaty świadoma komunikacja marki Facebook

Zdecydowałam się na warsztat komunikacji bo chciałam nauczyć się coś nowego, poznać tajniki komunikacji na fb, które wierzyłam, że przydadzą się w mojej branży.

Po spotkaniach cały czas pogłębiałam wiedzę ,a najważniejsze nie mogłam doczekać się kolejnego warsztatu😉

Otrzymałam ogromne pod względem wiedzy-"paczki mocy", które inspirowały mnie niesamowicie i napajały mocą, najbardziej mi się podobało to, że każdy warsztat był nowym wyzwaniem dla mnie, które nie były łatwe, ale z wielką przyjemnością chciałam za każdym razem do niego podchodzić i mierzyć się ze swoimi słabościami. Największą wartością dla mnie był twój przekaz, który był spójny i prawdziwy.

Poleciłabym z czystym sumieniem twoje warsztaty dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o komunikacji na fb, ale i tym, którzy po prostu chcą poznać samego siebie jak i ludzi otaczających ich.

Jak to się mówi...:"ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU"!!!:)

Dziękuję za wszystko!☺️

Katarzyna Kwiatkowska (Hiszpania) strategia marki - archetypy - odkrycie dalszej drogi

Poznałam Dominikę, gdy zdecydowała rozwijać swój język angielski, więc podczas regularnych spotkań online poznałam ją bardzo dobrze od strony rzetelności, przywiązania do swojej misji, ciekawości dla rozwoju osobistego, świadomego kierowania swoimi wyborami i absolutnego uwielbienia dla inspirujących dyskusji.
 
3 lata później ja postanowiłam rozwijać swój biznes, postawić żagle i nadać mu kierunek bo dryfował sobie radośnie bez silnika, poddając się podmuchom wiatru i siłom fal. I spontanicznie, intuicyjnie poprosiłam Dominikę o spojrzenie profesjonalnym okiem na moją pozycję na morzu. Dominika podarowała mi swój czas z lekkością, zaufaniem i zaangażowaniem. Tak po prostu. I już wiedziałam, że to dopiero początek mojej podróży z Dominiką ku Odkrywaniu Mocy i Archetypów, które pomogły mi zrozumieć nie tylko dokąd zmierzam, ale także (a może przede wszystkim) skąd przybywam i jaką wspaniałą, inspirująca historię ze sobą niosę oraz dlaczego właściwie dryfuję, choć mam taki potencjał.
 
4 spotkania online i zaangażowanie Dominiki offline dały mi moc do naprawy silnika, postawienia żagli i nawigowania w konkretnym kierunku. Teraz z ciekawością odkrywcy poznaję morze możliwości, ale już nie jako dryfujący hippie, ale jako świadomy kapitan małej, sportowej łodzi. Różnica ogromna, wiatr we włosach daje poczucie zmiany, świadomość potencjału pozwala tworzyć wizję stabilnego jachtu.
 
Dominika ma moc i pozwoli Ci odkryć ją w sobie, abyś świadomie kreowała swoją markę. Polecam z całego serca.
 
Katarzyna Kwiatkowska
128105694_10159107524458767_3769060518831253965_n
Anna2

Anna Zioberska - warsztat strategia marki i świadoma komunikacja Facebook

Dominikę poznałam na Warsztatach z Końmi. Ma niesamowity ogrom wiedzy, z którą z pasją przekazuje. Teraz jestem na Warsztatach budowaniu Marki. Dominika towarzyszy mi w tworzeniu poprawnej komunikacji na fb i na stronie. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem. Przede wszystkim jest osobą bardzo empatyczną, ciepłą i zaraża tymi cechami innych. Już sam głos Dominiki sprawia, że mam więcej siły, energii na tworzenie i realizację swoich pomysłów. Dziękuję, że jesteś ze mną w tej podróży 

Kinga referencje-1

Dogmat Systemy S.A.

Dogmat Systemy S.A to rodzinna firma, która wspiera przedsiębiorców w zarządzaniu wierzytelnościami. Współpraca z firmą Dogmat Systemy przebiegała na wielu płaszczyznach. Zaczęliśmy od nowej strony www i komunikacji, która pojawiła się na dogmatsystemy.pl

Zmiany, które wprowadziłam w komunikacji, polegały na podkreśleniu wartości, którymi kieruje się rodzinna firma oraz pokazaniu ludzi, którzy od 20 lat tworzą to miejsce. Kolejnym krokiem było uwypuklenie korzyści, które przynosi skorzystanie z usług Dogmat Systemy. Były to korzyści funkcjonalne i emocjonalne. Teksty odwoływały się do problemów i wyzwań przedsiębiorców oraz pokazywały skuteczną drogę wychodzenia z kryzysu lub jego zapobiegania. Dzięki szczegółowej analizie historii, wartości twórców firmy, kultury organizacyjnej wyłoniłam główne archetypy i określiłam tożsamość marki. Na podstawie archetypów tworzyłam komunikację. 

Kolejne zadania:

  • edukacja i wprowadzenie bloga (odpowiadałam też za redakcję i korektę nadesłanych tekstów oraz wprowadzenie ich do systemu CMS Word Press z optymalizacją SEO),
  • komunikacja w mediach społecznościowych: strategia, tekst, grafika
  • kampania Facebook LEAD ADS, której celem było pozyskiwanie leadów oraz kampania Pixel FB - cel remarketing

Co przyniosły zmiany

Dzięki zmianom komunikacja marki stała się wyrazista i spójna w różnych kanałach, wspiera w budowaniu relacji z klientami. Dogmat Systemy stworzyła świadomą strategię marki. Pojawiły się też nowe punkty styku marki z klientem. Marka DS nie tylko mówi o swoich usługach, ale też edukuje przedsiębiorców i dzięki temu zmienia rzeczywistość, pokazuje nową drogę. Kampanie reklamowe na Facebooku wspierały dział sprzedaży.

Nowa marka Faktoring+ i TBN

Podczas naszej współpracy marka Dogmat Systemy zdecydowała się wprowadzić nową markę - Faktoring+ i TBN. W przypadku pierwszej marki zaprojektowałam komunikację na Landing Page https://faktoring-plus.pl

Celem było pokazanie korzyści usługi, a także gromadzenie leadów. Cała współpraca opierała się na rzetelnym wywiadzie, długich rozmowach, współdziałaniu z Zarządem i działem kreacji. 

Agnieszka Paciorkowska warsztaty świadoma komunikacja marki Facebook

[...] otrzymałam niesamowitą ilość fantastycznej wiedzy, którą teraz na każdym kroku analizuje i staram się wcielać w życie. Nauczyłam się inaczej patrzeć na pewne sprawy zarówno zawodowe jak i osobiste. Teraz swojego Turystę, Pielgrzyma odbieram zupełnie inaczej, staram się wczuć w jego potrzeby, pragnienia, marzenia. Nasze spotkania otworzyły mi oczy na wiele istotnych spraw, na które powinnam zwracać uwagę w komunikacji – zarówno w internecie jak i w komunikacji osobowej. I dostałam niesamowitą dawkę energii i zapału do działania od Ciebie Dominiko. A za to bardzo dziękuję

[...] Warsztaty wprowadzały mnie w tajemnice komunikacji stopniowo. A to sprawiło że z ciekawością czekałam na kolejne spotkanie i wyzwanie. A co najbardziej archetypy – choć tu zakręciłam się jak sandałki Mojżesza. Wszystko mi się pomieszało, bo wszystko mi pasowało. Dziś wiem że trochę osobowo do tego podeszłam i to dlatego. Dzięki tobie usystematyzowałam swoje myślenie. A i Persona – tak persona. To było super. Dziś wczuwam się w każdego klienta i jest to fajne.

[...]  To był najlepszy czas szkolenia, w którym kiedykolwiek uczestniczyłam. A sporo ich było. Super relacja, świetny przekaz, materiały do których sięgam do dziś. Wszystko na super, ekstra 😊 Polecam każdemu.

Aga

Jak wsparłam markę Hewea Sp. z o.o.

Hewea to rodzinna firma i sieć sklepów spożywczych na wrocławskim Biskupinie. Współpraca z Hewea Sp. z o.o polegała na określeniu strategii komunikacji i zaprojektowaniu tekstów na nową stronę www. Pierwszym krokiem było poznanie kultury, wartości i misji marki. Pracę nad stworzeniem tekstów poprzedzały wielogodzinne rozmowy z członkami Zarządu oraz z załogą Zespołu. Dopiero po poznaniu ludzi, można pokazać ducha i siłę marki, a Hewea jest mocną marką z wartościami, które wyróżniają ją na tle innych firm. Hewea ceni to, co polskie - wspiera polskich dostawców, przedsiębiorców. Pracownicy identyfikują się z miejscem, które tworzą, ufają założycielowi firmy, dla którego szacunek do Zespołu wyznacza kierunek działania. Ludzie, którzy pracują w Hewea tworzą to wyjątkowe miejsce od wielu lat - po prostu dobrze się tu czują. 

Efekt zmian

Hewea ma swoje miejsce w sieci, które komunikuje wartości marki, jej kulturę organizacyjną i tożsamość. Ponadto zmianie uległa też witryna zewnętrzna sklepu, która za pomocą grafiki i tekstów-mini historyjek zaprasza do sklepu. Na blogu, który zaproponowałam, klienci odkrywają kulinarne przepisy. Przepisy wspierają klientów w tworzeniu pysznej kuchni i posiłków, które łączą ludzi. Komunikacja  wzmacnia relację i jest jednym z miejsc styku marki z klientami. 

Adres strony: http://sklephewea.pl

 

D.Tarnacka-_1_
swiadomosc marki

Buduj mocną markę - napisz do mnie

Invalid Email

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i moich usługach. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Adres

Unicorn6 LTD Dominika Tarnacka

NIP: 8982059096

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com