Oferta - Świadoma komunikacja marki

Oferta, czyli

od jakiego problemu będziesz się uwalniać

Chcesz zmieniać świat na lepsze? Strategia pomoże Ci urzeczywistnić Twoją wizję

Jeżeli czytasz ten tekst, to prawdopodobnie potrzebujesz zmiany w budowaniu swojej marki, być może czujesz, że gdzieś utknęłaś. Chcesz zrozumieć siebie, swoich klientów, odkryć swoją misję i tworzyć markę w oparciu o swoje wartości i talenty. W tym procesie wesprze Cię praca nad strategią, do której cię zapraszam. Jest to wyjątkowa droga, bo podczas naszych wypraw będziesz wracać do swoich korzeni, odpowiadać na ważne pytania, łączyć pracę nad marką z rozwojem osobistym.

Zapraszam Cię do tej fascynującej, odkrywczej, ale też i pełnej wyzwań Drogi. Czy zawsze będzie łatwo i z górki? Nop. Ale nikt nie zdobywał wielkich szczytów na bosaka: bez narzędzi i na jednym wdechu: szybko. Jedno jest pewne, czeka Cię wiele zaskakujących odkryć, które będą miały wpływ na Twoją markę i twoje życie.

 

1 Kim jesteś

Pierwszy krok to odkrycie Twoich mocy: kim jesteś, jaka jest Twoja historia, wartości, talenty i jak to się łączy z Twoją marką

Tożsamość marki

Twoja marka ma tożsamość - odkrywamy wartości, wizję, dobro, które Twoja marka wnosi do świata. Powód powstania marki

Dla kogo jest marka

Twoja marka wzbogaca życie innych. Potrzebujesz poznać swoją drużynę - klientów. Nie jesteś dla wszystkich

Twoarzysze podróży - konkurencja

Żeby ruszyć w biznesową drogę, musisz zrobić rozeznanie w terenie. Odkryć: czym Twoja marka różni się od innych marek.

Komunikacja marki

Na tym etapie określamy co, jak i gdzie będziesz komunikować. Następnie dobieramy narzędzia marketingowe. Dzięki temu dotrzesz do swojej drużyny-klientów

190_Dominika_12_S_net

Od jakiego problemu chcesz się uwolnić - wybierz

Strategia marki - cały czas tylko dla ciebie, czyli spotkania indywidulane

Spotkania indywidualne to przestrzeń rozwoju dla Kobiet, które tworzą już swoją markę, ale czują, że chcą więcej - nie znają swojej misji, nie do końca wiedzą, co wyróżnia ich markę, chcą odkryć swoje powołanie i działać w oparciu o strategię.

To także przestrzeń dla Kobiet, które chcą z odwagą ruszyć swoją drogą i zacząć tworzyć swoją markę. Zobacz plan spotkań.

Wyprawa Piratek po Moc Marki - warsztat grupowy

Jeżeli lubisz działać w grupie, kochasz burze mózgów - i cenisz samodzielną pracę - ten warsztat jest dla ciebie. Podczas 5-tygodniowej wyprawy, w oparciu o wiedzę, którą ci przekazuję, tworzysz strategię marki i porządkujesz chaos.

Na wyprawę zapraszam Kobiety, które tworzą już swoje marki, jak i przyszłe Piratki, które chcą z odwagą zacząć tworzyć swoją markę.

Zobacz plan podróży i koszt

Strategia marki osobistej/firmy

Spotkania indywidualne i grupowe to warsztaty, na których pracujesz samodzielnie. Jeżeli nie masz na to czasu i chcesz powierzyć mi opracowanie strategii - zapraszam do współpracy. Napisz do mnie
i zapytaj o ofertę.

Jak pisać? Praca nad twoimi tekstami

To cykl warsztatowych spotkań, podczas których poznasz sposób tworzenia tekstów w sieci, pisania tekstów na Twojej stronie i w social mediach. Pracujemy na konkretnych tekstach: o mnie, oferta, artykuły na blogu. Po każdym spotkaniu otrzymujesz paczki mocy, na których opierasz się po warsztacie. Otrzymujesz certyfikat ukończenia kursu.

Tworzenie komunikacji

Jeśli nie chcesz samodzielnie pisać tekstów, opierasz się na mnie. Tworzę komunikację na Twoją stronę, do sklepu internetowego, na blog, w mediach społecznościowych. Nie polecam tej opcji markom osobistym, bo to ważne, żebyś - przynajmniej przez pierwsze dwa-trzy lata - sama komunikowała się ze swoimi odbiorcami. Dzięki temu mogą Cię poznać. To jak mówisz, nie ma być perfekcyjne, ma być Twoje. Język pokazuje, kim jesteś, wyróżnia Cię, to Twój znak rozpoznawczy. Nie do podrobienia.

Tworzenie serwisów internetowych i identyfikacji wizualnej

Masz już strategię marki, ale potrzebujesz strony internetowej, chcesz sprzedawać w sklepie on-line, chcesz stworzyć swoje logo oraz spójną identyfikację wizualną marki - zapraszam do współpracy. Od 2014 roku współpracuję z zespołem, który stworzy dla ciebie twoje miejsce w sieci.

Zobacz portfolio

051_Dominika_03_S_net

Zapytaj o warsztat i stwórz ze mną mapę rozwoju

Invalid Email

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i moich usługach. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Logo-Rad
DT-dogm
Logo-pix
Logo-art
Logo-cont
Logo-tur
Logo-hew
Logo-unit
Logo-osol
Logo-derm

Adres

Unicorn6 LTD

Company number 12332173
Unit 4e Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, England, S63 5DB

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com