O mnie - Świadomy Marketing

Dlaczego Twoja marka jest wyjątkowa

190_Dominika_12_S_net

Czy wiesz, dlaczego Twoja marka jest wyjątkowa? Dlaczego klienci mieliby wybrać właśnie ją, spośród innych marek, które mają podobne usługi i produkty? Jeśli nie – potrzebujesz zatrzymania i odkrycia odpowiedzi na te pytania.

Nazywam się Dominika Tarnacka. Jestem strategiem. Wraz z moimi klientami odkrywam potencjał i powołanie ich marki w świecie. Łączę świat marki ze światem klientów. Uczę empatycznego przywództwa.

Wychodzę z utartych schematów – walki o klienta, pokazuję, że marka i klienci tworzą drużynę, która gra do jednej bramki. Prowadzę szkolenia z komunikacji dla zespołów oraz tworzę strategię marki i komunikację dla firm, które działają w obszarze B2B oraz B2C.

Porządkuję chaos. Układam rozproszone kawałki marketingowej układanki w strukturę, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i osiągnąć zamierzone cele. Ale to nie wszystko.

Najważniejszym skarbem naszej pracy jest odkrycie tożsamości marki i dostrzeżenie, że ona jest czymś znacznie więcej, niż kolejną firmą z ładnym logo na rynku. 

Z twórcami marek pracuję od 2014 roku. Na początku tworzyłam komunikację, która pokazywała moc usług, produktów, pisałam blogi. W 2016 roku zaczęłam współtworzyć strategię marki.

Od 2018 roku towarzyszę też ludziom w stawaniu w swojej mocy podczas warsztatów rozwojowych z końmi trenerami. To moja druga ścieżka zawodowa, którą łączę z odkrywaniem daru marki, bo podczas spotkań z twórcami marek zapraszam ich też do rozwoju osobistego. To połączenie daje niezwykłe efekty i przynosi transformację, bo moc marki tkwi w Tobie, nie w usłudze i produkcie.

 

Najpierw Ty - potem marka

Często mówi się, że największym problemem twórców marki jest konkurencja. To nieprawda. Największym problemem jest chaos w Twojej głowie, brak jasności do tego, kim jesteś, czego naprawdę chcesz oraz brak strategii.

Naszą podróż w kierunku budowania mocnej marki zaczynamy od przyjrzenia się Tobie. Po co? Ponieważ fundamentem mocnej marki jest Twoja historia, Twoje wartości, talenty i to, jakim jesteś człowiekiem.

Twórca firmy Nike w młodym wieku poniósł bolesną porażkę jako bejsbolista, ale pragnął, by sportowy duch nadal był obecny w jego życiu. Pragnął, by jego życie było jak gra, w której zwycięża. Chciał żyć inaczej niż wszyscy. Chciał zostawić po sobie ślad. To na bazie tego pragnienia powstała firma Nike.

Stevie Jobs uczył się uważności na detale od swojego ojczyma, który miał zmysł estetyczny i pokazał młodemu Jobsowi, że płot ma być tak samo dobrze pomalowany od strony podwórza, jak i domu. To, że firma Apple wytyczała nowe ścieżki, także w kwestii estetyki i łamała schematy, wiąże się z osobistą historią jego twórcy.

088_Dominika_05_S_net

Moc Twojej marki płynie z Twojej historii, doświadczeń,

hiker-918473_1920

Twoja marka i Twoja drużyna

Drugi kamień milowy podróży to przyjrzenie się Twojej marce.
W jakim jesteś miejscu, co do tej pory się sprawdziło, co wymaga zmiany lub udoskonalenia. Odkrywamy lub redefiniujemy wizję marki. Kształtujemy jej opowieść. Pokazujemy wartość, którą wnosi do życia klientów. Definiujemy tożsamość marki - czym marka jest, czym - nie. Jakich klientów zapraszasz do swojej drużyny, jakich, nie.

Trzeci etap naszej pracy to dogłębne poznanie świata  Twojego klienta. Jego świadomych i nieświadomych dążeń, pragnień, marzeń, obaw. Po poznaniu odpowiedzi na te pytania, patrzymy jak połączyć świat marki ze światem klientów – jak służyć im w ich osobistej drodze.

Narzędzia

Czwarty etap to wybór narzędzi, form komunikacji, opracowanie strategii działania w poszczególnych kanałach komunikacji, synergia działań, aby przyniosły efekty i zrealizowały postawione cele.

Na podstawie strategii marki tworzymy teksty marketingowe, komunikację na Twojej stronie, w social mediach, dbamy o spójność i precyzję przekazu. Dzięki temu  język marki jest wyrazisty, wyróżnia się na tle innych komunikatów,  trafia do klientów.

Stwórz ze mną mapę podróży, urzeczywistniaj swoją wizję i zmieniaj otaczający Cię świat. Idź swoją drogą i inspiruj innych do pełniejszego i bogatszego życia.

Jeśli to, co mówię jest Ci bliskie i spójne z Twoimi wartościami
napisz do mnie

Dominika Tarnacka

strateżka marki

089_DT_z-konmi_S_net-1

Adres

Unicorn6 LTD

Company number 12332173
Unit 4e Enterprise Court, Farfield Park, Rotherham, England, S63 5DB

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com