Spotkania indywidualne - Świadoma komunikacja marki

Odkryj powołanie swojej marki - strategia marki - baza

praca w oparciu o archetypy i inne narzędzia strategiczne

warsztaty on-line

 

128_DT_z-konmi_S_net (2)

Dla kogo jest wyprawa po powołanie

Praca nad powołaniem swojej marki nie jest dla wszystkich. To wyprawa dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną tworzyć swój biznes w zgodzie ze sobą, swoimi talentami, wartościami i swoją historią. To przestrzeń tych, którzy chcą czuć głębszy sens swojej pracy i sprawiać, aby świat stawał się lepszym miejscem. 

Podróż w świat archetypów jest fascynująca i równocześnie wymagająca. Podczas warsztatów wracasz do korzeni, przyglądasz się sobie, swojemu miejscu w świecie, w życiu klientów. To też czas jasnego określania granic - odpowiedź na pytania: czego chcę, czego, nie, co mi pasuje w mojej pracy, co męczy, z czym nie jest mi po drodze, z czym jest.

Bazujemy na metodologii odkrywania archetypu, równocześnie go przekroczymy. W marketingu mamy 12 archetypów, któryś (albo kilka) z nich jest Twój, czyli najmocniej rezonuje z Twoimi wartościami, charakterem, potrzebami i talentami, a także z Twoimi klientami.

Praca, do której Cię zapraszam pozwoli Ci tworzyć markę, która jest spójna z Twoimi wartościami i odpowiada na potrzeby Twoich klientów.

 

Jak wygląda praca z archetypem - I etap

Archetyp to serce komunikacji Twojej marki. Pozwala Ci odkryć najcenniejszy skarb - powołanie, czyli dar, który wnosisz do świata, którym dzielisz się z innymi ludźmi. Archetyp wskazuje kierunek działania, określa kulturę i wartości marki, misję, wpływa na język, usługi i produkty, a nawet kolory. Archetyp powstaje na długo przed reklamą. To tożsamość Twojej marki. 

Odkrycie archetypu bazuje na czterech kamieniach milowych:

 • pytania o twórcę marki: tematy nad którymi pracujemy to m.in. wartości, talenty, zmiana, którą chcesz wywołać w świecie, trudności
 • pytania o markę – obszary, które eksplorujemy, to m.in. historia, wizja rozwoju, czym jest Twoja marka, czym nie jest
 • pytania o usługę w kontekście klienta: kim jest Twój klient, jak się czuje podczas spotkania z marką, co sprawia, że Twoja usługa, produkt są jedyne w swoim rodzaju i Cię wyróżniają
 • analiza konkurencji

Spotykamy się na sesjach on-line. Podczas pierwszego etapu wyprawy poznajesz każdy z archetypów - robisz wstępne rozpoznanie. Pokazuję Ci też firmy, które komunikują się z klientami i opowiadają swoje historie w oparciu o archetypy.  Poznajesz sposób komunikacji liderów - zmieniający świat. Odkrywasz siłę misji, która płynie z serca, uczysz się ją formułować. 

jason-weingardt-bQuVWeyuYB4-unsplash
meditate-5353620_1280

II etap wyprawy - spotkanie ze sobą

Drugi etap wyprawy to czas tylko dla Ciebie. To czas na Twoją wewnętrzną podróż. Po poznaniu archetypów, otrzymujesz pytania. Wyruszasz na samodzielną misję. Na podstawie odpowiedzi, odkrywasz archetyp główny oraz archetypy poboczne, poznajesz dar Twojej marki, wartości, które będziesz z mocą komunikować światu.

Na kolejnych spotkaniach wspólnie przyglądamy się Twoim odkryciom: towarzyszę Ci w podjęciu ostatecznego wyboru, naprowadzam i zadaję kolejne pytania, które są drogowskazem. Pokazuję z jakimi ludźmi-klientami rezonuje Twój archetyp. Formułujesz swoją misję w oparciu o wzór, dzięki któremu Twoi klienci Cię usłyszą. Jasno sformułowana misja wskazuje Ci kierunek działania, dzięki niej wiesz dokąd zmierzasz. W Twoich działaniach pojawia się większa pewność i odwaga.

III etap wyprawy - kim jest Twój klient

Kiedy już wiesz: kim jesteś, jaki masz dar dla świata i jak chcesz służyć innym ludziom, przychodzi czas na poznanie Twojej bandy, czyli Twoich klientów.  Chodzi o to, żeby poznać i usłyszeć ich potrzeby. Dzięki temu moc Twojej komunikacji wzrośnie, bo nie będziesz gadać "sobie a muzom", będziesz mówić do konkretnych ludzi.

Wprowadzę Cię w temat persony. Stworzysz mapę swojego klienta, z którym Ci po drodze. Ta mapa to drogowskaz podczas tworzenia oferty, komunikacji, wybierania kanałów dotarcia do odbiorców, ustalania cen. Kim jest Twój klient? To osoba, która rezonuje z wartościami Twojej marki, Twoją wizją świata. To ktoś, kto czeka na Twoje teksty, usługi, produkty, niesie w świat wieść o tym, co robisz. Po odkryciu archetypu będzie Ci prościej stworzyć mapę. To też czas rozmów z dotychczasowymi klientami, podczas których mniej gadasz, więcej słuchasz. To bardzo ważny etap strategicznej pracy, który umożliwia spotkanie, wzmacnia empatyczne przywództwo, uczy Cię słuchać i rozumieć bogaty świat klientów i swoje w nim miejsce.

boating-1259609_1920
camping-4303357_1920

Towarzysze podróży - konkurencja

Czwarty kamień milowy podróży to rzut oka na otoczenie. Ludzi, którzy zapraszają innych do podobnych lub takich samych aktywności, którzy mają takie same produkty, są na podobnym etapie rozwoju marki. Odkrywasz, co Cię wyróżnia, w czym jesteś inny-inna. Odpowiedź zazwyczaj odkrywasz w trakcie analizy odpowiedzi - drugi etap wyprawy. 

 

Co się zmieni po wyprawie

Na koniec zróbmy podsumowanie. Zobacz, co się zmieni po wyprawie:

 • opracujesz strategię marki - podstawy
 • odkryjesz powołanie Twojej marki - to dar, który wnosisz do życia innych ludzi
 • zobaczysz unikalne cechy Twojej marki 
 • poznasz świat swoich klientów - zobaczysz, z którymi Ci po drodze
 • zobaczysz, że moc marki płynie z Ciebie i jasności, którą masz - narzędzia są ważne, ale to w Tobie jest siła
 • stworzysz fundament, na którym oprzesz swoje dalsze działania i rozwój firmy
 • zobaczysz, gdzie jesteś i gdzie chcesz być
 • jeśli utknęłaś, to na nowo złapiesz dobry kurs i ruszysz w dalszą drogę
 • sięgniesz po swoją odwagę, która wesprze Cię w wyjściu do świata
 • będziesz odkrywać swój język i używać go świadomie
 • sformułujesz swoją misję - nauczysz się o niej opowiadać
 • dzięki jasności, którą złapiesz podczas spotkań, moc Twojej komunikacji wzrośnie
 • zmienisz perspektywę: wyjdziesz z roli usługodawcy, aby przyjąć rolę lidera zmiany
swiadomosc marki

Zobacz, co mówią twórcy marek o naszej wspólnej Drodze

051_Dominika_03_S_net

Chcesz poznać dar swojej marki? Napisz do mnie i ruszaj w drogę po swoją moc

Invalid Email

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i moich usługach. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Szczegółowe informacje związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności

Adres

Unicorn6 LTD Dominika Tarnacka

NIP: 8982059096

Telefon

+48 799 880 853

Strona

www.dominikatarnacka.com

Email

komunikacja@dominikatarnacka.com